Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci,

Czerwiec zapowiada się wyjątkowo radośnie i rodzinnie. Rozpoczniemy go długo wyczekiwanym Piknikiem, który odbędzie się 1 czerwca o godzinie 15:00 na terenie naszego przedszkola. Będzie to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, integracji oraz świętowania Dnia Rodziny w serdecznej atmosferze. Już dziś serdecznie Państwa zapraszamy!

W czerwcu odbędą się również indywidualne spotkania z rodzicami. Prosimy o zwracanie uwagi na terminy spotkań w poszczególnych grupach. Karty do zapisów na konkretne godziny będą wywieszone od 1 czerwca przy salach grup.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie poprzednią wycieczką organizujemy kolejną wycieczkę fakultatywną — tym razem wybierzemy się do Zakątka Gongolina. Koszt udziału wynosi 136 zł. Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu zostaną przekazane w osobnej wiadomości.

Dodatkowo grupy Pingwinki i Delfinki wybiorą się na wycieczkę komunikacją miejską do Centralnego Przystanku Historia, gdzie dzieci wezmą udział w zajęciach edukacyjnych. Będzie to świetna okazja do zdobywania nowych doświadczeń oraz poznawania historii w ciekawy i angażujący sposób.

W czerwcu odbędzie się również uroczyste zakończenie zerówki — wyjątkowy i wzruszający moment dla naszych najstarszych przedszkolaków. Jednocześnie przypominamy, że z dziećmi widzimy się jeszcze do końca lata i przed nami nadal wiele wspólnych chwil, zabawy i wakacyjnych aktywności.

Na zakończenie miesiąca zapraszamy Państwa na drugie spotkanie warsztatowe dla rodziców i dzieci „Razem w świecie emocji”. Po pierwszych bardzo pozytywnych doświadczeniach serdecznie zachęcamy do udziału i zapisów. Będzie to kolejna okazja do wspólnego budowania relacji, rozwijania kompetencji emocjonalnych oraz spędzenia wartościowego czasu razem.

Czerwiec będzie miesiącem pełnym wspólnych przeżyć, wycieczek, spotkań i pięknych chwil w naszej przedszkolnej społeczności.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Przedszkola